Twist Sponge Dual Sided TWS11 with Afro Pik
Ontdek meer van Red By Kiss
Twist Sponge Dual Sided TWS11 with Afro Pik
Ontdek meer van Red By KissGrootste assortiment van Spirituele producten, haarproducten, haar accessoires en veel meer !!
Voor 16:00u besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending Nederland vanaf €40,-
Veilig betalen met iDeal, Visa, Mastercard
Productomschrijving
De Twist Sponge Dual Sided TWS11 with Afro Pik is een handige 2-in-1 stylingtool voor het creëren en verzorgen van verschillende korte kapsels. De sponszijde is ideaal voor het definiëren van twists, coils en krullen, terwijl de Afro pik gebruikt kan worden om het haar meer volume en vorm te geven.
De dubbelzijdige uitvoering maakt deze stylingtool extra praktisch. Met de twist sponge kun je met draaiende bewegingen eenvoudig meer definitie en textuur in het haar creëren. De Afro pik is handig om het haar voorzichtig op te tillen, volume te geven en het kapsel naar wens te modelleren.
De Twist Sponge is vooral geschikt voor kort, natuurlijk en getextureerd haar en kan zowel thuis als onderweg gebruikt worden.
Voordelen:
- 2-in-1 stylingtool
- Twist sponge en Afro pik in één
- Helpt twists, coils en krullen te definiëren
- Geeft het haar meer textuur en volume
- Geschikt voor kort en getextureerd haar
- Handig voor dagelijkse styling
- Compact en gemakkelijk mee te nemen
- Ideaal voor thuis en onderweg
- Model: TWS11
Gebruik:
Breng eventueel een kleine hoeveelheid stylingproduct aan op licht vochtig of droog haar. Gebruik de sponszijde met zachte, draaiende bewegingen over het haar totdat de gewenste twists of coils ontstaan. Gebruik vervolgens de Afro pik om het haar voorzichtig op te tillen en extra volume en vorm te creëren. Vermijd te hard trekken om onnodige haarbreuk te voorkomen.



