
Nu Voor
Koop meer en bespaar !
Merk: Red By Kiss
✔️ Grootste assortiment van Spirituele producten, haarproducten, haar accessoires en veel meer !!
✔️ Voor 16:00u besteld, dezelfde dag verzonden
✔️ Gratis verzending Nederland vanaf €40,-
✔️ Veilig betalen met iDeal, Visa, Mastercard
Productomschrijving
Red By Kiss Glitter Bonnet HQ10 S.J Jet Black
De Red By Kiss Glitter Bonnet HQ10 S.J Jet Black is een glamoureuze en praktische haaraccessoire die speciaal ontworpen is voor mensen met een grotere haardos. Het Super Jumbo (S.J.) formaat biedt extra ruimte voor voller of langer haar, en het glittereffect maakt het bonnet niet alleen functioneel, maar ook stijlvol.
Kenmerken:
✔ Jet Black kleur – De diepe, zwarte kleur met een subtiele glitter zorgt voor een luxe en verfijnde uitstraling, zelfs tijdens het slapen.
✔ Super Jumbo maat (S.J.) – Perfect voor mensen met langer of dikker haar, dit bonnet biedt voldoende ruimte om je haar comfortabel en veilig te beschermen.
✔ Zacht en ademend materiaal – Het materiaal is zacht voor je haar en ademend, zodat je 's nachts geen last hebt van oververhitting.
✔ Beschermt het haar – Vermindert klitten, breuk en helpt de natuurlijke oliën van je haar te behouden, wat zorgt voor gezond en glanzend haar de volgende ochtend.
✔ Elastische band – De elastische band zorgt ervoor dat het bonnet goed op zijn plaats blijft, zelfs als je beweegt terwijl je slaapt.
✔ Glitterafwerking – De subtiele glitter geeft je haaraccessoire een extra sprankje glamour, waardoor je niet alleen je haar beschermt, maar er ook elegant uitziet.
De Red By Kiss Glitter Bonnet HQ10 S.J Jet Black biedt de ultieme bescherming voor je haar, vooral voor degenen met een grote of volle haardos, terwijl je tegelijkertijd een glamoureuze uitstraling behoudt. Perfect voor een comfortabele nachtrust met een luxe touch! ✨🖤