Bijbehorende producten

Alternatieve producten

Red By Kiss Drawstring Silky Braid Bonnet No. HBR03

€ 6,50

€ 6,50

€ 6,50

Red By Kiss Detangle 7 Row Non Slip Brush HH60 / BSH45

€ 7,95

€ 7,95

€ 7,95

Red By Kiss Edge Brush 360° 4in1 HH100

€ 5,50

€ 5,50

€ 5,50

Red By Kiss Dye Brush With Rattail and Parting HH92

€ 2,50

€ 2,50

€ 2,50

Geef het e-mailadres waar we het seintje naar toe moeten sturen.

Dit is geen geldig e-mailadres!

U wordt per mail op de hoogte gesteld wanneer dit artikel weer beschikbaar is!
×

Titel

Text

Accessoires / Borstels / Kammen / Red By Kiss Detangling Brush HH46 / BSH31
Red_By_Kiss_Detangling_Brush_BSH31
  • Red_By_Kiss_Detangling_Brush_BSH31

Red By Kiss Detangling Brush HH46 / BSH31

Red By Kiss haarproducten - Afro Indian Market

/ Red By Kiss

Kies uw maat
€ 9,95
€ 9,95

Nu Voor

€ 9,95

Koop meer en bespaar !


Merk: Red By Kiss

✔️ Grootste assortiment van Spirituele producten, haarproducten, haar accessoires en veel meer !!

✔️ Voor 16:00u besteld, dezelfde dag verzonden

✔️ Gratis verzending Nederland vanaf €40,- 

✔️ Veilig betalen met iDeal, Visa, Mastercard



Productomschrijving

Red By Kiss Detangling Brush HH46 / BSH31

De Red By Kiss Detangling Brush HH46 / BSH31 is een speciaal ontworpen borstel die helpt bij het gemakkelijk en snel ontklitten van het haar, zonder dat het breekt of beschadigd raakt. Deze borstel is perfect voor het verzorgen van zowel nat als droog haar, en is een uitstekende keuze voor mensen met dik, krullend of steil haar.

Kenmerken:

Effectief ontwarren – De borstel is ideaal voor het ontwarren van haar zonder de kans op breuk of gespleten haarpunten. De flexibele borstelharen glijden soepel door het haar, waardoor knopen en klitten eenvoudig worden verwijderd.

Zachte en flexibele haren – De borstelharen zijn ontworpen om zacht te zijn, waardoor je haar niet wordt beschadigd tijdens het borstelen. Dit maakt het een uitstekende keuze voor het dagelijks gebruik, zelfs voor mensen met gevoelige hoofdhuid of kwetsbaar haar.

Ergonomisch ontwerp – Het handvat van de borstel heeft een ergonomisch ontwerp dat zorgt voor een comfortabele grip, zelfs bij langdurig gebruik. Dit zorgt ervoor dat je de borstel met gemak kunt hanteren en volledige controle hebt over het borstelen.

Geschikt voor alle haartypes – Of je nu steil, golvend, krullend of dik haar hebt, deze borstel is geschikt voor alle haartypes. Het is bijzonder effectief voor mensen met krullend of golvend haar die vaak klitten ervaren.

Veelzijdig – Naast het gebruik voor het ontwarren van het haar, kan deze borstel ook worden gebruikt voor het aanbrengen van haarverzorgingsproducten en het stylen van het haar. Het is een veelzijdige tool voor je haarverzorgingsroutine.

De Red By Kiss Detangling Brush HH46 / BSH31 is de perfecte borstel voor mensen die op zoek zijn naar een efficiënte manier om klitten en knopen te verwijderen, terwijl het haar zacht en gezond blijft. Het is een uitstekende keuze voor iedereen die zijn haarverzorging naar een hoger niveau wil tillen.


Alternatieve producten

Bijbehorende producten