Pearl Milling Original Pancake Syrup 710ml
Ontdek meer van Pearl Milling
Pearl Milling Original Pancake Syrup 710ml
Ontdek meer van Pearl MillingGrootste assortiment van Spirituele producten, haarproducten, haar accessoires en veel meer !!
Voor 16:00u besteld, dezelfde dag verzonden
Gratis verzending Nederland vanaf €40,-
Veilig betalen met iDeal, Visa, Mastercard
Productomschrijving
Breng je ontbijt naar een hoger niveau met de rijke, klassieke smaak van Pearl Milling Company Original Pancake Syrup. Deze heerlijk zoete siroop is perfect voor het overgieten van pannenkoeken, wafels, wentelteefjes en nog veel meer. Met zijn gladde, stroperige textuur en diepe karamelsmaak is het een favoriet voor jong en oud.
De handige knijpfles van 710 ml is voorzien van een schenktuit, waardoor je altijd gemakkelijk en schoon kunt doseren. Of je het nu gebruikt als ontbijtklassieker of als zoete toevoeging aan desserts of bakrecepten, deze siroop zorgt altijd voor een warme, vertrouwde smaakbeleving.
Belangrijkste kenmerken:
- Rijke en volle karamelsmaak
- Gladde textuur die perfect over warme gerechten vloeit
- Ideaal voor pannenkoeken, wafels, desserts en meer
- Grote fles van 710 ml met handige doseerdop
- Onmisbaar in elk ontbijtkastje
Gebruikstips:
Giet de siroop direct over warme pannenkoeken of wafels, of gebruik het als topping voor ijs, yoghurt of gebak. Ook lekker als zoete toets in baksels of warme dranken.
Inhoud: 710 ml
Laat je ontbijt stralen met Pearl Milling Syrup – een heerlijke, klassieke siroop die zorgt voor een vleugje nostalgie en veel smaak.