
Ontvang een e-mail van ons wanneer dit artikel weer op voorraad is!
Nu Voor
Koop meer en bespaar !
Merk: ECO Styler
✔️ Grootste assortiment van Spirituele producten, haarproducten, haar accessoires en veel meer !!
✔️ Voor 16:00u besteld, dezelfde dag verzonden
✔️ Gratis verzending Nederland vanaf €40,-
✔️ Veilig betalen met iDeal, Visa, Mastercard
Productomschrijving
ECO Styling Gel Black Castor & Avocado Oil – 32 oz
Langdurige hold en rijke verzorging in een royale verpakking
Deze styling gel in grootformaat biedt dezelfde betrouwbare hold en intensieve verzorging als de kleinere variant, maar in een royale 32 oz verpakking – perfect voor regelmatig gebruik of salons. De formule is verrijkt met zwarte castorolie en avocado-olie, die samenwerken om het haar te voeden, te versterken en een gezonde glans te geven.
De gel houdt het haar moeiteloos in model zonder schilfers of een plakkerig gevoel. Dankzij de alcoholvrije samenstelling blijft het haar gehydrateerd en wordt de hoofdhuid niet geïrriteerd. Geschikt voor alle haartypes en ideaal voor het creëren van strakke stijlen, natuurlijke looks of gedefinieerde krullen.
Voordelen:
- Extra grote inhoud voor langdurig gebruik
- Sterke, langdurige hold zonder schilfers
- Verrijkt met zwarte castor- en avocado-olie
- Voedt, versterkt en hydrateert het haar
- Alcoholvrij en mild voor haar en hoofdhuid
- Geschikt voor dagelijks gebruik en elk haartype
Gebruik: Breng een gewenste hoeveelheid aan op vochtig of droog haar. Verdeel gelijkmatig en style zoals gewenst. Aan de lucht laten drogen of föhnen met diffuser voor meer volume.
Inhoud: 32 oz / 946 ml
Een voedende stylinggel die kracht, verzorging en gemak combineert in één grootverpakking.